Meniu
Krepšelis

Apie parduotuvę

MŪSŲ ASORTIMENTAS

Internetinė kepu.greiciau.lt parduotuvė – tai vieta kur rasite kepimo formas ir tortų dekoravimo priemones skirtas pradedantiesiems ir profesionalams. Parduotuvės asortimentas yra pildomas nuolat. Savo klientams siūlome silikonines kepimo formas keksiukams ir pyragams, reguliuojamus tortų surinkimo žiedus, konditerinius maišelius ir švirkštus, antgalius kremams, menteles tortų paviršių formavimui bei kremų paskirstymui, tūteles cannoli vamzdeliams gaminti, formeles tartaletėms, madlenos, kanelėms, macarons kilimėlius, formytes sausainiams ir meduoliams, formeles su stūmuokliais, išpjoviklius, formas blynams, kiaušiniams kepti.

Parduotuvėje rasite trafaretus / šablonus tortams, keksiukams ir sausainiams dekoruoti, įrankius darbui su cukrine mase: peiliukus, tekstūrinius kilmėlius, kočėlus, silikoninius 3D moldukus, tešlos ruošimo kilimėlius, įrankius želė tortams. Vaikystę primins senovinės riešutėlių, grybukų, asorti keptuvės, žagarėlių formelės. 

Įvairiaspalviai maistiniai dažai: skysti, geliniai, sausi, cukrinės masės, smulkūs pabarstukai, pabarstukai perlai, aromatai, esencijos, valgomi paveikslėliai, sirupai, konditeriniai klijai ir kiti priedai jūsų gaminiams. 

Atskirą prekių kategoriją sudaro kepinių įpakavimo priemonės: popierinės servetėlės, dėžutės, tortų padėkliukai, permatomi ir kraft popieriniai maišeliai, juostelės, lipdukai. 

Prekes galite išsirinkti ir užsakyti bet kurią dieną, bet kuriuo paros metu. Atsiskaitykite banko pavedimu, Paysera, VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis, PayPal pagalba.

 

GREITAS PRISTATYMAS

Visas prekes turime savo sandėliuose. Jos išsiunčiamos ne vėliau kaip sekančią darbo dieną po apmokėjimo gavimo. Mūsų tikslas, kad prekės pirkėjus pasiektų kuo greičiau. Dažniausiai prekes pirkėjai gauna per 1-2 d.d. Klientas į savo telefono numerį gauna sms žinutę patvirtiniančią jo užsakymą bei el. laišką su siuntos numeriu ir kita informacija. 

 

PREKĖS ŽENKLAI IR KOKYBĖ

Silikoninės kepimo formos yra pagamintos iš maistinio, tarptautinės SGS tarnybos sertifikuoto silikono, kuris neskleidžia kenksmingų medžiagų, nekeičia formos, gali būti naudojamas orkaitėje ir šaldiklyje.

     

NorPro – Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) korporacija, įsteigta 1973 metais. Produktų asortimentas – visi reikalingiausi virtuvės įrankiai nuo šakučių, keptuvių, kepimo formų iki makaronų gaminimo mašinėlių. Atstovavimo teritorija – Lietuva, Latvija, Estija ir Lenkija.

Čekiška bendrovė Reproplast Kladno gaminanti plataus spektro ir naudojimo kepimo reikmenis. Produktų asortimentas –voleliai, vamzdeliai, išpjovikliai, formos pyragėliams ir kitiems desertams. Atstovavimo teritorija - Lietuva, Latvija, Estija.

Smolik Cookie Cutters – bendrovė, gamintanti išpjoviklius. Atstovavimo teritorija - Lietuva, Latvija, Estija.          

Orion –  grupė, gaminanti virtuvės reikmenis kepimui, dekoravimui, serviravimui, tortų, pyragų gamybai.

 

IŠSKIRTINIS DIZAINAS

Daug formų yra gaminama pagal mūsų specialų užsakymą, todėl tokių pačių kepimo formų nerasite kitose parduotuvėse. Siekiame pasiūlyti įvairius lūkesčius atitinkančias prekes. Daug kulinarinių gudrybių, idėjų, video pamokėlių rasite mūsų bloge.